Jak na to - KPPP

Přejít na obsah
JAK NA TO?

Co je třeba udělat pro uvedení mé chov. stanice do seznamu CHS?
Stačí emailem zaslat žádost s potřebnými informacemi (Název CHS,jméno  chovatele, kontaktní údaje včetně emailu a případně i webových stránek)  na náš email:  o.dolejsova@seznam.cz  rámci možností bude stanice přidána během následujících 48hodin.
 
Co je třeba udělat pro vystavení krycího listu pro moji chovnou fenu ?
popsáno v sekci chov
Upozornění:
Změna způsobu úhrady za použití krycího listu. Tento poplatek je ve výši  300,- Kč / expres 500,-/ a bude jej hradit majitel feny, pokud fena  zabřezne, spolu s platbou za zapsaná štěňata - á 75,- za štěně. Tato  úprava je z toho důvodu, že někteří majitelé fen používají ke krytí psa z  jiného klubu, případně ze zahraničí, neuhradili nebo se nedohodli s  majitelem psa o úhradě poplatku. Je na dohodě obou stran jak se o úhradu  poplatku rozdělí. Potvrzení o úhradě je možné zaslat až s přihláškou k zápisu štěňat.
 
Co je třeba udělat pro uvedení mého psa v galerii šampiónů (Junior šampion, Český šampion, Grand šampion, Interšampion) ?
Stačí emailem zaslat žádost s potřebnými informacemi (jméno psa, datum  narození, rodiče, odkaz na váš web) a pěknou fotkou na náš email kingove@gmail.com
V rámci možností bude pejsek přidán do galerie během následujících 5 dnů.
  
 
  
Klub Pekingských palácových psíků, spolek
Na příkopě 316
411 19 Mšené lázně
Czech Republic
Copyright Klub Pekingských palácových psíků © 2023 All Rights Reserved ‖ Webdesign - pes-net.cz
Copyright Klub Pekingských palácových psíků © 2023
All Rights Reserved ‖ Webdesign - pes-net.cz
Návrat na obsah